На новому заводі холодильного обладнання роботу обіцяють понад тисячі вінничан
Будівництво заводу уже виконане на дві третини
- Вінниця
-
21 вересня 2017 13:56

Будівництво заводу з виготовлення холодильного обладнання, що триває на території Вінницького індустріального парку, виконане на 70% і вже з наступного року тут планують впроваджувати виробничий процес. Про це повідомляє Depo.Вінниця за інформацією прес-служби Вінницької ОДА.
Будівництво заводу компанія UBC Group, що є найбільшим в Україні і другим в Східній Європі виробником холодильних шаф, почала в жовтні 2016 року. Наразі уже зведено адміністративну частину, триває спорудження цехів. Для першого цеху на 20 000 квадратних метрів шведська компанія LLENTAB доставила оцинковані балки та профілі. До кінця жовтня буде виконано монтаж металоконструкцій, а після чого розпочнеться їх утеплення.
Встановлення виробничого обладнання та його налаштування планують у UBC Group розпочати на початку 2018 року. На підприємстві вироблятимуть морозильні лари та холодильні шафи. Інвестиції складатимуть до 10 млн. євро.
Площа забудови складає 16639 кв. м., а на будівництві працюють понад 50 будівельників. Загалом планується створити 1200 робочих місць. При введені 1 черги - 400-500 робочих місць.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально