На конференцію у Вінницю приїхали лікарі з чотирьох країн

Учора, 6 вересня, у Вінниці розпочалася дводенна конференція з онкопластичної та реконструктивної хірургії раку молочної залози

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "День".

У конференції беруть участь провідні онкологи, мамологи і пластичні хірурги зі Швейцарії, Італії, Грузії та України.

Вперше у форматі конференції на базі Подільського регіонального центру онкології відбудеться майстер-клас з онкопластики, під час якого іноземні та українські хірурги проведуть шість операцій з реконструкції молочної залози. Спостерігати за процесом матимуть можливість усі учасники конференції, завдяки телетрансляції з операційного блоку.

"Головна мета конференції – це налагодження тісних контактів з онкологічними інститутами, клініками Європи та Азії, ознайомлення з найбільш інноваційними методами лікування раку молочної залози, який досі посідає перше місце серед жінок у структурі онкологічних захворювань", – розповідає головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай.

Щороку в Україні реєструється 16–18 тисяч випадків захворювання на рак молочної залози, з них близько 550 – у Вінницькій області.

"Наша перемога в тому, що у 95 % пацієнтів ми діагностуємо рак на ранніх стадіях, коли ми можемо допомогти і допомагаємо. Завдяки мамологічному відділенню, яке відкрили 6 місяців тому, наші пацієнти мають можливість отримати повний спектр послуг, розпочати і завершити цикл лікування і вийти соціально адаптованими. Адже раніше більшість жінок шукали пластичних хірургів, щоб поставити імпланти та провести реабілітацію. Тепер ми маємо можливість проводити такі операції на базі центру. Але не забуваємо про навчання та передові технології", - додав Шамрай.

Лікарі оглянули відібраних пацієнток, які попередньо надали згоду на проведення оперативних втручають в режимі "живої хірургії".

Нагадаємо, цього року в онкоцентрі з'явилося мамологічне відділення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця