На кількох вулицях Вінниці відремонтували тротуари
Протягом 2020 року у Вінниці в переважній більшості виконується поточний ремонт доріг та тротуарів, оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани і видатки на капітальні ремонти були значно скорочені
- Вінниця
-
27 жовтня 2020 15:51

З початку року у Вінниці виконано поточний ремонт тротуарів на ділянках 20 вулиць, загалом – постелено більше 3000 кв.м асфальту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.
Протягом 2020 року у Вінниці в переважній більшості виконується поточний ремонт доріг та тротуарів, оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани і видатки на капітальні ремонти були значно скорочені.
Близько 1650 кв. м тротуарів було відремонтовано на Немирівському шосе на ділянці від вул. Чехова до вул. Шимка. Нещодавно завершився поточний ремонт пішохідної частини на вул. Некрасова, тут роботи виконані на ділянці від вул. Академіка Янгеля до вул. Стрілецької – заасфальтовано 1187 кв. м.
Тротуари відремонтували на ділянках вулиць Лебединського, С. Зулінського, Симона Петлюри, Аграрна, проїзд Пирогова, Андрія Первозванного. Під час виконання ремонтних робіт тротуарів було облаштовано 72 пандуси.
Цього року тротуари з'явилися і в рамках комплексного будівництва доріг. Нещодавно роботи завершилися на вулиці Гонти, де, окрім проїжджої частини, було побудовано новий тротуар і велодоріжку.
Триває капремонт вулиці Гальчевського – у комплексі разом із дорогою ремонтують і тротуари. Будується нова дорога і на вул. Енергетичній, де також передбачені тротуари.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально