ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Івана Купала у Вінниці сухим не залишився ніхто (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Свято в парку "Дружби народів" зібрало вінничан на святкування Івана Купала і для всіх знайшлися розваги до душі
Depo.
7 липня 2015 23:45
ФОТО: depo.ua
На Івана Купала у Вінниці сухим не залишився ніхто (ФОТОРЕПОРТАЖ)
На Івана Купала у Вінниці сухим не залишився ніхто (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Святкування Івана Купали в парку "Дружби народів" вдалося на славу, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

"Серцем святкувань" була велика сцена на березі, на якій виступали творчі колективи і талановиті вокалісти. Поруч водили хороводи дівчата, одягнені в традиційному українському стилі. Свого часу чекало і обов'язкове велике купальське вогнище.   

Але найбільшим магнітом була сама процедура обливання. Благо, озеро поруч. Десятки вінничан купалися, інших - обливали з пляшок і відер. Особливо діставалось компаніям дівчат і молодих жінок.

Розваги на святі знайшлися не лише для молоді. Малюки мали можливість безкоштовно пострибати на міні-батуті, погратися конструктором "Лего", або поплавати у величезній кулі в басейні. Підлітків зацікавили незвичні досліди хімічної лабораторії просто неба, де постійно лунали вибухи, щось палало і йшов дим. Дівчаток і жінок приваблювали майстер-класи з плетіння віночків. Люди середнього віку спостерігали за запальними танцями і вуличними музиками. А пенсіонери підходили до стенду, де розповідали про дослідження генеалогічного дерева.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 1На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 2На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 3На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 4На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 5На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 6На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 7На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 8На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 9На Івана Купали хто не купався, того обливали (ФОТОРЕПОРТАЖ) - фото 10