На Говерлі травмувалася неповнолітня вінничанка

Рятувальники надали допомогу туристці, яка травмувала ногу

Євгеній Геніуш

Про це інформують в ДСНС, пише Depo.Вінниця.

1 листопада до рятувальників надійшло повідомлення від жінки, яка повідомила, що під час спуску з гори Говерла "синім маршрутом" її супутниця, 15-річна мешканка міста Вінниця, травмувала ногу та не може самостійно продовжити рух.

Координати місця події було встановлено, зв’язок із потерпілою підтримувався. Для проведення пошуково-рятувальних робіт до місця події було направлено рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення с. Заросляк.

Рятувальники оперативно прибули до травмованої дівчини, надали їй першу домедичну допомогу та транспортували до навчально-спортивної бази "Заросляк".

"Плануючи похід, обов’язково перевіряйте прогноз погоди, реєструйте свій маршрут у рятувальників, обирайте відповідне спорядження та не вирушайте у складні гірські маршрути наодинці", - рятувальники вкотре закликає туристів дотримуватися правил безпеки під час мандрівок у Карпатах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця