На фестивалі саксофонної музики у Вінниці виступлять майстри-віртуози та унікальний ансамбль

Протягом двох  днів глядачів чекають ексклюзивні майстер-класи та незабутні концертні програми найпрогресивніших українських саксофоністів

У суботу та неділю, 10 та 11 листопада, у Вінниці вже вп'яте пройде Міжнародний фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018, передає Depo.Вінниця.

За словами організаторів фестивалю, протягом двох днів у Вінниці виступатимуть відомі солісти, які сьогодні з легкістю підкорюють європейські сцени. Також в рамках фестивалю на сцені театру імені Садовського виступить єдиний в Україні ансамбль із найбільшою рекордною кількістю саксофоністів - 12 (3 тенори, 3 баритони, 3 альти, 3 сопрано).

У програмі: академічна класика та вражаючий мікс sax & folk - авторська програма саксофонної музики, заснованої на прадавніх українських народних мелодіях та національних обрядах.

Так у суботу, 10 листопада, у Вінницькій обласній філармонії відбудеться концерт "Sax Recital" за участі провідного соліста Національного президентського оркестру України Артема Голоднюка; віртуозного майстра Данила Довбиша та, безпосередньо, засновника фестивалю Євгена Попеля.

У неділю, 11 листопада у театрі імені Садовського з новою ексклюзивною програмою "Коло" виступить унікальний ансамбль 12 саксофоністів Ukrainian Saxophone Ensemble.

"Особливо приємно відчувати, що за п'ять років існування нашого фестивалю, саксофонна культура України зробила шалений крок уперед. З'явилося дуже багато чудових музикантів та колективів, які своєю високою виконавською майстерністю і готовністю експериментувати та створювати щось абсолютно унікальне та неповторне, не поступаються закордонним колегам. У Європі наші саксофоністи нарозхват! Ми пишаємося ними і тому свій перший ювілей – п'ятиріччя VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL - вирішили розділити саме з найкращими українськими виконавцями, - відзначає засновник VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL Євген Попель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця