Вінницькі студенти співали гімн мовою жестів

Акція відбулася до Міжнародного дня миру
Depo.
22 вересня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua
Вінницькі студенти співали гімн мовою жестів
Вінницькі студенти співали гімн мовою жестів

Учора, 21 вересня, у центрі Вінниці, на майдані Небесної Сотні студенти університету "Україна" провели акцію до Міжнародного дня миру. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням  на Vlasno.info.

Під час акції молодь співала гімн України мовою жестів, закликала перехожих до єднання і вшанувала пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні і АТО.

Як вважає директор Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна" Ганна Давиденко, є певний символізм у тому, що Міжнародний день миру збігається зі святом Різдва Борородиці.

"Акція не дарма проходить на Майданні пам'яті загиблим Небесної Сотні, оскільки саме це місце на сьогодні асоціюються з полеглими героями, які поклали своє життя за мир та злагоду в Україні. Ця акція по-особливому важлива для України, оскільки цей день збігається із великим релігійним святом Народженням Богородиці. Нам необхідно закликати всіх людей у світі задуматись над важливістю цього дня. Кожному необхідно пам'ятати, яка дорога ціна миру в Україні", -нагадала Давиденко.

Вінницька волонтерка Людмила Бобровська виступила перед студентами із закликом за мир і зачитала вірш, написаний вдовою солдата АТО. Під вірші про мир всі присутні запустили в небо кульки й підписали величезний прапор, пошитий волонтерами.На честь Міжнародного дня миру вінницькі студенти співали гімн мовою жестів  - фото 1На честь Міжнародного дня миру вінницькі студенти співали гімн мовою жестів  - фото 2На честь Міжнародного дня миру вінницькі студенти співали гімн мовою жестів  - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця