На честь Героя з Вінниці назвали вулицю в Києві (ФОТО)

На честь Максима Шаповала перейменовано вулицю Механізаторів у Солом'янському районі

У Києві одну з вулиць перейменували на честь розвідника із Вінниці Максима Шаповала, який загинув під час теракту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вінбазар".

Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

На честь Максима Шаповала перейменовано вулицю Механізаторів у Солом'янському районі.

Додамо, що Максим Шаповал народився 6 липня 1978 року в місті Вінниця у родині військового льотчика. Був керівником першої групи, що захищала Донецький аеропорт. Трагічно загинув 27 червня 2017 року під час терористичного акту, спланованого російськими спецслужбами.

Указами Президента України полковнику Шаповалу Максиму Михайловичу посмертно присвоєно військове звання генерал-майора та звання Героя України. Його навічно зараховано до списків військової частини, якою він командував, та внесено в Книгу Слави ГУР МО України, що була заснована з метою увічнення пам'яті осіб, які зробили вагомий внесок у розбудову воєнної розвідки України.

Нагадаємо, що автомобіль із Максимом Шаповалом підірвали 27 червня вранці на столичній Солом'янці. У Мережі виклали відео трагедії. Президент України Петро Порошенко присвоїв йому звання генерал-майора, відзначивши участь полковника у найважливіших спецопераціях на Донбасі. А ЗМІ та деякі експерти повідомляли, що він, зокрема, мав стосунок до охорони вбитого в Києві екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця