На Бершадщині територіальна громада стала юридичною особою

Мешканці села Флорине створили першу в області територіальну громаду – юридичну особу публічного права
Depo.
13 квітня 2016 14:53
ФОТО: depo.ua
На Бершадщині територіальна громада стала юридичною особою
На Бершадщині територіальна громада стала юридичною особою

В неділю, 10 квітня, у селі Флорино на Бершадщині створили першу в області територіальну громаду – юридичну особу публічного права, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Бершадської РДА.

Аби рішення стало легітимним необхідно було зібрати 50%+ 1 голос громадян. Так як на території с.Флорино зареєстровано 3 628 виборців, то територіальну громаду с.Флорино, Бершадського району Вінницької області, як юридичну особу публічного права, утворено 1883 голосом. Голосуваванню передувала роз'яснювальна робота серед населення та створення ініціативної групи.

Територіальна громада, як юридична особа публічного права, матиме свій Статут, печатку, рахунок у банку, символіку (герб і прапор), використання яких затверджується сесією сільської ради. Крім того, вона має повноваження створювати на своїй території комунальні підприємства, навчальні заклади тощо, органи самоорганізації населення; проводити громадські слухання, вибори та місцеві референдуми. Найвищим органом територіальної громади–є загальні збори, які проводитимуться в останній тиждень кожного півріччя ( позачергові – у разі необхідності).

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця