Мурованокуриловецькі депутати освоюють сенсорні ґаджети

Голова райради каже, що не всім депутатам вдається одразу "подружитися" із сенсорним планшетом
Мурованокуриловецькі депутати освоюють сенсорні ґаджети
Мурованокуриловецькі депутати освоюють сенсорні ґаджети

Депутати Мурованокуриловецької районної ради встановили собі нову систему електронного поіменного голосування "Голос". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

За словами керуючого проектом "Голос" Віктора Притулко, програма дозволяє депутатам записуватися на виступ за допомогою планшета, а також в онлайн режимі вносити поправки та пропозиції до запропонованих проектів рішення. Здійснюється автоматичне збереження всіх результатів голосування та формування протоколів сесії в pdf-файлах.

"Завдяки нашій системі впроваджується електронний обіг документів, а це значна економія на паперових носіях. Наприклад, завдяки цьому на останній сесії райради вже не роздруковували проекти рішень і зекономили паперу більш, як тисячу гривень. Всі документи депутати можуть бачити в онлайн режимі на планшетах, де висвітлюється інформація", - каже Притулко.

Таку систему голосування на Вінниччині встановлено вперше. В Україні вже два десятка органів місцевого самоврядування користуються аналогічним сервісом.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця