Мурованокуриловецькі депутати освоюють сенсорні ґаджети

Голова райради каже, що не всім депутатам вдається одразу "подружитися" із сенсорним планшетом
Depo.
7 липня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
Мурованокуриловецькі депутати освоюють сенсорні ґаджети
Мурованокуриловецькі депутати освоюють сенсорні ґаджети

Депутати Мурованокуриловецької районної ради встановили собі нову систему електронного поіменного голосування "Голос". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

За словами керуючого проектом "Голос" Віктора Притулко, програма дозволяє депутатам записуватися на виступ за допомогою планшета, а також в онлайн режимі вносити поправки та пропозиції до запропонованих проектів рішення. Здійснюється автоматичне збереження всіх результатів голосування та формування протоколів сесії в pdf-файлах.

"Завдяки нашій системі впроваджується електронний обіг документів, а це значна економія на паперових носіях. Наприклад, завдяки цьому на останній сесії райради вже не роздруковували проекти рішень і зекономили паперу більш, як тисячу гривень. Всі документи депутати можуть бачити в онлайн режимі на планшетах, де висвітлюється інформація", - каже Притулко.

Таку систему голосування на Вінниччині встановлено вперше. В Україні вже два десятка органів місцевого самоврядування користуються аналогічним сервісом.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця