Муніципальну поліцію Вінниці незабаром перейменують

Після ухвалення сесією міської ради комунальне підприємство називатиметься "Муніципальна служба правопорядку"

Виконком Вінницької міської ради схвалив проект рішення "Про зміну найменування комунального підприємства Вінницької міської ради "Муніципальна поліція"". Незабаром це буде "Муніципальна служба правопорядку". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

Оскільки "Муніципальна поліція" не має жодного стосунку до підрозділів Національної поліції, Міністерство внутрішніх справ і Міністерство юстиції заявили про намір заборонити використання слова "поліція" в назвах громадських організацій і комунальних підприємствще у травні 2017 року.

Як повідомив тоді директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко, "всі муніципальні формування з охорони громадського порядку можуть називатися "вартами" чи чимось подібним, на що вже місцевому самоврядуванню фантазії вистачить, але "поліція" може бути в країні тільки одна, а саме "Національна поліція України"".

Досі у Вінниці муніципальна поліція діє під старою назвою, але вже з наступного місяця її перейменують на комунальне підприємство "Муніципальна служба правопорядку" Вінницької міської ради. Крім цього, повноваження, права та обов′язки підприємства поширять на територію населених пунктів Вінницької міської ОТГ, зокрема на нещодавно приєднане селище Десна. Цей проект рішення мають розглянути і затвердити на черговій сесії міської ради.

Детальніше з проектом рішення та новою редакцією Статуту КП ВМР "Муніципальна служба правопорядку" можна ознайомитися ТУТ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця