У Вінниці відбудеться дві сесії в один день

Найближчої п'ятниці у Вінниці одночасово засідатимуть два органи місцевого самоврядування - обласний та міський

У п'ятницю, 28 вересня, о 10:00 розпочнеться 33-я сесія Вінницької міської ради 7-го скликання та 35-та сесія Вінницької обласної ради. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

На порядку денному міських депутатів 58 питань та "Різне". Серед іншого, депутати внесуть зміни до складу виконавчого комітету у зв'язку з передчасною смертю Раїси Панасюк, розглянуть оновлені статути мед закладів і питання про приєднання до Вінниці селища Десна.

Повний перелік питань порядку денного за посиланням.

Депутати обласної ради планують розглянути 87 питань. Зокрема на пленарному засідання має виступити прокурор області, а також звітуватимуть керівники комунальних підприємств "Вінницяоблводоканал" та "Вінницяоблтеплоенерго".

Розглядатимуть й низку кадрових питань: "Про керівника Вінницької обласної психіатричної лікарні №2", "Про конкурс на заміщення посади директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного" та "Про конкурс на заміщення посади директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича".

Повний перелік питань порядку денного за посиланням.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця