Моргунов розповів про тестування електробуса у Вінниці (ФОТО)

У Вінниці у тестовій експлуатації був 12-метровий автобус Skywell китайського виробництва

Вперше у Вінниці тестували електричний автобус. Про пезультати тестування повідомив на своїй ФБ-сторінці міський голова Сергій Моргунов, передає Depo.Вінниця.

Спеціалісти транспортної компанії випробували технічні можливості цього нового для міста транспорту. А вінничани могли оцінити його комфортність, адже кілька днів електробус курсував на 19-му маршруті.

"Електробус на сьогодні - інноваційне рішення у галузі громадських перевезень. Серед його переваг: екологічність, економічність, порівняно з дизельними автобусами, а також мобільність, адже він не має прив'язки до контактної мережі, як тролейбус. Тому це ще і можливість формувати досить гнучку систему маршрутів", - наголошує мер.

У Вінниці у тестовій експлуатації був 12-метровий автобус Skywell китайського виробництва. Він вміщує понад 70 пасажирів, обладнаний пандусом та системою кондиціонування. Пробіг досягає 300 км на одному заряді акумулятора. Електробус сертифікований за європейськими стандартами.

"Поцікавився враженнями від електробуса у водія, який кермував машиною у тестовому режимі. Важливо було почути і відгуки пасажирів. В цілому враження позитивні, але є нюанси, які можна і потрібно комплексно доопрацювати разом з виробником з погляду підвищення рівня комфортності та безпеки перевезень. Наше завдання розвивати муніципальний транспорт при оптимальному співвідношенні якості обслуговування та собівартості перевезень. Електробуси – цікава перспектива. У світі цей вид транспорту користується все більшим попитом, але такі автобуси досить дорогі, тому маємо ретельно вивчити економічну доцільність їх придбання для міста, коли на перспективу будемо оновлювати наш муніципальний автопарк", - йдеться далі у повідомленні.

Нагадаємо, електричний автобус у тестовому режимі працював на маршруті №19 "Вишенька - Вінницькі хутори".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця