Моргунов похвалився відзнакою "Угоди мерів" (ФОТО)

Вінниця до 2020 року прагне зменшити викиди вуглекислого газу щонайменше на 20%

Спільнота "Угода мерів - Східне партнерство" відзначила Вінницю у сфері енергетики та клімату. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку вінницького міського голови Сергія Моргунова.

"У рамках ініціативи Європейського Союзу "Угода мерів", що об'єднує понад 350 підписантів, наше місто, серед декількох інших, отримало сертифікат визнання участі та досягнень", – йдеться у повідомленні мера.

До "Угоди мерів" Вінниця доєдналася у 2011 році з ініціативи тодішнього міського голови Володимира Гройсмана, у 2013-му розробила План дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року, у 2016 році цей документ був оновлений.

"Сертифікат – це проміжна відзнака. Європейські партнери підтвердили, що Вінниця не лише задекларувала прагнення бути енергоефективною, а й відстежує результати Плану дій завдяки системі моніторингу", – пояснює Моргунов.

Як учасник Угоди мерів, Вінниця до 2020 року прагне зменшити викиди вуглекислого газу щонайменше на 20% за рахунок енергозбереження та "зелених технологій".

"Це необхідно у боротьбі з глобальним потеплінням. Проект охоплює підприємства енергетики, заклади бюджетної сфери, транспорт, інфраструктуру, житлове господарство. Але важливо, що свій внесок може зробити кожен, застосовуючи енергоефективні технології на побутовому рівні", – йдеться далі у дописі.

Нагадаємо, Моргунов показав, як оновлюється Тяжилів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця