Молодим художникам пропонують позмагатися в пам'ять про вінницького митця

Прийом заявок на конкурс сучасного візуального мистецтва для молодих художників імені Натана Альтмана триватиме до 10 грудня
Depo.
22 листопада 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
Молодим художникам пропонують позмагатися в пам
Молодим художникам пропонують позмагатися в пам'ять про вінницького митця

З 18 листопада по 10 грудня у Вінниці триває прийом заявок на участь у третьому Всеукраїнському конкурсі сучасного візуального мистецтва для молодих художників імені Натана Альтмана. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на блог журналістки Лариси Тимченко.

Куратор проекту - Олександр Никитюк. Експертна рада визначить 10 кращих проектів, які будуть презентовані 21 грудня 2016 р. в галереї "ІнтерШик". Серед робіт-фіналістів відберуть найкращі у номінаціях актуальність, інноваційність, креативність.

Для участі у конкурсі потрібно надати фотографії або ескізи проекту, його короткий опис (назва, концепція, матеріали виконання, обґрунтування інноваційності проекту) і відомості про учасника (вік, місце проживання, освіта, творчий досвід). Учасники мають бути не старші 35 років.  

Заявки приймаються до 10 грудня 2016 р. включно за адресою: artnight2008@gmail.com. Телефон для довідок: 096 568 14 11.

Додамо, що Натан Альтман – талановитий російський та радянський живописець, графік, скульптор і сценограф. Народився у Вінниці у 1889 році, будинок, де він провів своє дитинство, зберігся до наших днів. 

Молодим художникам пропонують позмагатися в пам'ять про вінницького митця - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця