Молодь української діаспори з усього світу з'їхалась у Вінницю на форум

До Вінниці завітала молодь з майже трьох десятків країн світу та 8 областей України
Depo.
22 серпня 2016 18:23
ФОТО: depo.ua
Молодь української діаспори з усього світу з
Молодь української діаспори з усього світу з'їхалась у Вінницю на форум

Сьогодні, 22 серпня, у Вінниці стартував "Форум української молоді діаспори", що спрямований на формування патріотичної свідомості молоді. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Відкривали уже традиційне для України зібрання міністр молоді і спорту Ігор Жданов, а також голова Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак. За словами останнього, такі форуми проводяться в Україні з 2008 року, однак у центральній Україні - вперше.

"Протягом тижня ми будемо знайомитися із громадськими організаціями, владою, говоритимемо про майбутню співпрацю і різні проекти як на європейському, так і на українському рівні. Тут відкривається дуже багато можливостей завдяки діаспорі, яка на сьогодні є найбільшим лобістом української справи у Європі. Так що нам разом з вами потрібно далі консолідуватися й рухатися цією дорогою, яку розпочали ", - зазначив Гочак.

Молодь української діаспори з усього світу з'їхались у Вінницю на форум - фото 1

За словами міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, на проведення форуму було виділено 200 тис.грн..

"Держава через наше міністерство виділила 200 тисяч гривень на форум. Це свідчить, про увагу, яку держава приділяє для зав’язування контактів між молодими українцями з усього світу", - наголосив міністр.

Молодь української діаспори з усього світу з'їхались у Вінницю на форум - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця