Могилів-Подільські прикордонники привезли спортивні нагороди

За перемогу в особистому та командному заліках у чемпіонаті Держприкордонслужби з рукопашного бою змагалися близько 100 спортсменів та 24 команди

Могилів-Подільські прикордонники привезл…

Прикордонники Вінниччини перемогли у чемпіонаті Держприкордонслужби з рукопашного бою. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Могилів-Подільського прикордонного загону.

За перемогу в особистому та командному заліках змагалися близько 100 спортсменів та 24 команди.

Могилів-Подільський прикордонний загін з Вінницької області представляли майор Андрій Шинкарук, лейтенант Олександр Ковбаса, старшина Максим Сова та сержант Дмитро Житар. Серед команд групи "В" Могилів-Подільські прикордонники посіли перше місце.

Лейтенант Олександр Ковбаса посів друге місце в особистій першості, старшина Максим Сова – третє.

Нагадаємо, вінничанин Ілля Кашпрук став срібним призером всеукраїнського турніру із дзюдо "Київська весна".