У Вінниці Прозорі офіси "приходять" до людей з труднощами пересування

Вінниця стала одним із перших міст в Україні, де запровадили роботу мобільного робочого місця у Прозорих офісах.

З початку липня новою послугою скористалося дев'ятеро вінничан, які не можуть самостійно прийти до Прозорого офісу за станом здоров'я. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Щоб скористатися новою послугою та викликати працівників Прозорого офісу із мобільним кейсом додому потрібно зателефонувати до Центрів надання адміністративних послуг за номерами. Спеціалісти в телефонному режимі уточнюють всю необхідну інформацію та визначають час у який буде зручно прийти до тієї чи іншої людини.

Пенсіонерка Ніна Малішевська уже чотири роки не виходить з квартири. Питанням переоформлення субсидії жінка самостійно не могла б зайнятися. Тому, скористалася новою послугою Прозорого офісу. "Я вже думала як привести до мами нотаріуса і підписати довіреність, щоб я могла переоформити субсидію. Тож коли мамі повідомили про таку послугу, ми вирішили нею скористатися. Така послуга дуже необхідна, це турбота про тих людей, які не можуть самостійно прийти до Прозорих офісів", - сказала донька Ніни Малішевської Тетяна Франко.

Нагадаємо, що функції МРЕВ у Вінниці передали "Прозорому офісу", що на Брацлавській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця