Млин-вітряк з козятинського гербу отримає друге життя

За 278 тисяч гривень буде відремонтовано внутрішнє оздоблення вітряка, рухомі механізми млина, зовнішня обшивка та покрівля
Depo.
3 серпня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua
Млин-вітряк з козятинського гербу отримає друге життя
Млин-вітряк з козятинського гербу отримає друге життя

На Вінниччині відреставрують історичний млин-вітряк, який є символом Козятинського району. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Козятинської РДА.

Аби відновити культурний об'єкт, районна влада подала на 13-й обласний конкурс розвитку територіальних громад проект "Музей Хліба – візитівка району: реконструкція вітряка". Проект став переможцем конкурсу і отримав 70 тис. грн. з обласного бюджету. Решта 200 тисяч - кошти районного бюджету, субвенція Білопільської сільської ради та спонсорські кошти.

Так вже 19 серпня у Музеї хліба, біля оновленого млина, буде проведено обласне свято хлібів та дідухів "Народу вічний оберіг" та VII районний конкурс-виставку виробів із соломи та обрядових хлібів "Колос достатку" в рамках святкування 25-ї річниці незалежності України.

Додамо, що цьогоріч унікальному Музею хліба у селі Білопілля Козятинського району виповнюється 30 років. До музейного комплексу входять: млин-вітряк, селянська хата, клуня (стодола), криниця, пасіка, садок та виставка сільськогосподарського реманенту. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця