"Миттєвості війни": Стало відомо, які заходи заплановані до ювілею визволення Вінниці


На цьому тижні у Вінниця відзначатимуть 75-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради

У школах міста заплановані тематичні уроки, зустрічі, виховні години на теми: "Імена героїв", "Вінниччина в роки Другої світової війни" тощо. Відбудуться круглі столи "Уроки, які дає нам історія", "Чи можливий світ без війни". Для учнів молодших класів проведуть виховні заходи "Цінність миру на планеті". У шкільних музеях будуть тематичні екскурсії "Уроки пам’яті у музеї". Також пройдуть бібліотечні зустрічі, виставки художньої літератури "Війна і література".

У закладах культури також відбудуться заходи до річниці визволення Вінниці. У вівторок, 19 березня, о 12:00 у бібліотеці-філії №6 відбудеться тематичний перегляд "Дорогами мужності і слави". Також цього дня о 14:00 у Центральній міській бібліотеці пройде урок мужності "Пам’ять серця". 

У середу, 20 березня, о 15:00 у бібліотеці №6 відбудеться урок-реквієм "Вічна пам’ять героям". У філії №2 о 15:00 розпочнеться урок пам’яті "На шляху до Перемоги", а в бібліотеці №16 о 13:30 буде організовано бібліографічний огляд літератури "Весна визволення: І озвались спомином ті дні".

Цього ж дня з 10:30 почнеться історичний захід "Пам’яті наших земляків присвячуємо" у бібліотеці №7. А о 12:50 аналогічна зустріч під назвою «В серцях і книгах пам'ять про війну» відбудеться у Центральній бібліотеці дітей та юнацтва. У філії №11 з 10:30 розпочнеться День інформації "Кожний день, кожний час пам’ятати", а в бібліотеці №8 протягом дня триватиме захід "Хронограф "Миттєвості війни".

У четвер, 21 березня, у бібліотеці №1 пройде історична година "Весна визволення "І озвались спомином ті дні".

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця