Митрополит Симеон з Вінниці - єдиний, хто не підписав постанову Синоду УПЦ МП

Владика Симеон заявив про тиск з боку ієрархів

Митрополит Вінницький і Барський Симеон - єдиний з 83 учасників Синоду Української православної церкви Московського патріархату не підписав прийняту рештою ієрархів постанову. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Лівий Берег".

Повідомляється, що Митрополит Симеон не підписав постанову не дивлячись на тиск, який на нього чинили інші ієрархи. Сам митрополит своє рішення пояснив тим, що не згоден з розривом євхаристійного спілкування з Константинополем.

Нагадаємо, 13 листопада президент України Петро Порошенко провів зустріч з частиною ієрархів Української православної церкви Московського патріархату.

Представники УПЦ МП, які підтримують об'єднання Української православної церкви, заявили про шалений тиск і просили не розкривати їхні імена.

Проте ЗМІ дізналися їхні імена - митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), митрополит Вінницький та Барський Симеон та архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет.

Як відомо, президент України Петро Порошенко 13 листопада мав провести зустріч з єпископатом Московського патріарха в Україні (МПвУ).

Однак духовенство УПЦ МП зірвало зустріч президента Петра Порошенка з єпископами МП.

В Онуфрія заявили, що це президент Порошенко зірвав зустріч із попами УПЦ МП.

Пізніше виявилося, що керівництво УПЦ МП збирало єпископат на свій Синод примусовими заходами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця