Митець з Вінниччини хоче потрапити в Книгу рекордів Гіннеса (ФОТО)

П'ять робіт скульптора увійшли до Книги рекордів України

Найменшу у світі скульптуру створив митець із Вінниччини і сподівається на рекорд у "Книзі Гіннеса". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "ВінницяОК".

Скульптура з суцільного дерева заввишки два метри, а казковий металевий хлопчик, який лізе у чобіт велетня – менший ніж чотири сантиметри. Таку цікаву композицію створив та встановив у селі Затоки Барського району скульптор Володимир Заєць.

До будинку скульптра веде алея з казковими героями. А на подвір'ї - балерина Баба-Яга (!), кумедний віслюк та персонаж із відомого мультфільму "Жив-був пес".

За десять років Володимир Заєць створив сотні скульптур. П'ять із них увійшли до Книги рекордів України. Хлопчик-мізинчик може претендувати на світовий рекорд.

"Як ми зараз в Європу прагнемо попасти, так він прагне попасти в ось цей чобіт і мчатися по життю", -жартує Володимир Заєць.

Скульптурний чобіт велетняь - заввишки два метри, він зроблений з суцільного дерева. Саме в нього і залазить бронзовий хлопчик. За словами митця, це найменша скульптура у світі:

Найбільша відстань від одного кінчика фігурки до до іншого – близько чотирьох сантиметрів.

Зафіксувати новий український рекорд - вже готові. Але Володимир Заєць шукає місто, яке хоче мати пам'ятник хлопчику-мізинцю. Лише тоді скульптуру можна подавати до "Книги рекордів Гіннеса" як найменший пам'ятник у світі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця