Мистецька працетерапія: Як у саду Коцюбинського діти саджали квіти (ФОТО)

На клумбі у саду Михайла Коцюбинського висадили улюблені квіти письменника - чорнобривці

У музеї-садибі Михайла Коцюбинського стартував фестиваль "Відкриття Галявини Сонця та Мрій Михайла Коцюбинського". Діти саджали улюблені квіти Коцюбинського, під 200-річної липою співали музиканти, а в саду - водили хороводи, передає кореспондентка Depo.Вінниця.

Вже кілька років поспіль на території музею реалізовують проект "Мистецький сад Михайла Коцюбинського". У цьому році його розпочали із праці фізичної та долучення до роботи навіть малюків.

"Оскільки Михайло Михайлович дуже любив рослини, мандрувати, робити експерименти, привозити рослини із різних куточків світу в Україну, то вирішили нині запросити дітей та створити таку невеличку клумбу у формі сонця", – розповідає виконуюча обов'язки директора музею Коцюбинського Лариса Кравченко.

Очільниця музейної установи додала, що дітлахи зможуть кілька місяців спостерігати за результатом своєї праці: як рослина росте, квітне.

Матвію - 6,5 років. Хлопчик саджає чорнобривці, наливши попередньо в ямку води. "Це - моя перша рослинка, висаджена власноруч. Досі дивився лише за вазонами вдома, мені подобається дбати за рослинами", - каже Матвій.

А поруч під 250-річної липою у цей час музиканти співали пісень, створюючи атмосферу затишку та релаксу на території музею.

У затінку в саду із дітьми водили хороводи та співали гаївок: було цікаво і дівчаткам, і хлопчикам.

Після такої мистецької працетерапії для школярів провели екскурсію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця