Містечко на Вінниччині хоче стати столицею "Щедрика"

Проекти нового креативного простору поки що нікому не показують – готують тульчинцям сюрприз

У Тульчині на початку грудня планують відкрити креативний простір просто неба "Меридіан "Щедрик", передає Depo.Вінниця.

Алея музичних інструментів, інтерактивна "співоча" інсталяція - лавка Леонтовича, яка гратиме чотири чарівні мелодії композитора, гігантські мурали, що стануть новими яскравими фотозонами, сучасне освітлення пам'ятника Леонтовича та інших вуличних арт-об'єктів – всі ці атракції покликані додати Тульчину туристичної привабливості.

Як зазначила виконавча директорка проекту "Меридіан "Щедрик" Ірина Матковська, кінцева мета проекту – відродити славу Тульчина як всесвітньої столиці "Щедрика", сприяти популяризації творчості Леонтовича і зростанню туристичної привабливості міста.

"Меридіан "Щедрик" продовжить мистецьку трансформацію території міста і стане унікальною платформою для комунікації між митцями з метою культурного розвитку, Формування такого надзвичайного креативного середовища закріплює за Тульчином статус столиці "Щедрика" та одного із найцікавіших малих міст України. А в майбутньому підвищення впізнаваності міста надасть можливість залучення грантової підтримки для реставрації Палацу Потоцьких", - зазначила Матковська.

За п'ять місяців існування "Леонтович Арт Квартал" став улюбленим місцем жителів міста, туристів і навіть молодят, які приїздять сюди на фотосесії з довколишніх сіл і міст.

Нагадаємо, у рамках проекту "Леонтович Арт квартал" цього року на будівлях Тульчина намалювали мурали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця