Міськрада поставила крапку у приєднанні Десни до Вінниці

Приміське селище Десна приєдналося до Вінниці і в результаті було утворено Вінницьку міську об'єднану територіальну громаду

Сьогодні, 30 листопада, під час сесії Вінницької міської ради було прийняте рішення про утворення Деснянського старостинського округу з центром в селищі міського типу Десна, передає Depo.Вінниця.

Також депутати проголосували за початок реорганізації Деснянської селищної ради шляхом приєднання до Вінницької міської ради та про затвердження Положення про старосту Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

До проведення перших виборів старости на території смт. Десна, обов'язки старости буде виконувати Галина Обливач, яка здійснювала повноваження селищного голови територіальної громади.

"Цим рішенням ми юридично ставимо крапку щодо приєднання Десни до Вінниці. Цей процес тривав з 2015 року, і сьогодні він на стадії логічного завершення. Тому при формуванні бюджету на 2019 року ми будемо враховувати питання, які пов'язані з Десною з точки зору розвитку і підтримки соціальної та іншої інфраструктури", - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що кілька років тому громада селища Десна, що у передмісті Вінниці, висловила бажання приєднатися до обласного центру. Тоді були проведені громадські слухання, на яких мешканці ініціативу підтримали. На минулій сесії Вінницької міської ради, яка відбулась 26 жовтня, депутати проголосували за приєднання Десни до Вінниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця