Міська рада Вінниці висловила обурення перекриттям води

Вінничани та комунальні підприємства міста, які вчасно сплачують за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, стали заручниками неспроможності цих надавачів послуг налагодити достойні партнерські взаємовідносини та якісно побудувати свою співпрацю

Вінницька міська рада обурена ситуацією, що склалась між КП "Вінницяоблводоканал" і ТОВ "Енера Вінниця", яке нині є надавачем послуг з постачання електроенергії. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті Вінницької міської ради, передає Depo.Вінниця.

"Вінничани та комунальні підприємства міста, які вчасно сплачують за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, стали заручниками неспроможності цих надавачів послуг налагодити достойні партнерські взаємовідносини та якісно побудувати свою співпрацю. В результаті конфлікту між ТОВ "Енера Вінниця" та підприємством обласного підпорядкування "Вінницяоблводоканал" страждають кінцеві споживачі – пересічні вінничани. Адже Вінницькі міські електричні мережі, які є структурним підрозділом ПАТ "Вінницяобленерго", відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ "Старе місто" та "Вишенька". Поставивши мешканців перед фактом припинення подачі води, що є неприпустимим!", - йдеться в заяві.

Згідно з чинним законодавством, у Вінницької міської ради немає правових механізмів вирішення фінансових питань будь-яких підприємств обласного підпорядкування за рахунок міського бюджету.

"Оскільки КП "Вінницяоблводоканал" підпорядковується обласній раді, органи місцевого самоврядування міста Вінниці не мають повноважень втручатись у фінансову діяльність підприємства та відрегулювати його управлінську функцію для вирішення питань розрахунків із іншими структурами. Разом з тим, міська рада готова спільно з обласною владою, КП "Вінницяоблводоканал", ПАТ "Вінницяобленерго" та ТОВ "Енера Вінниця" шукати механізм виходу із даної ситуації.", - запевняють у міськраді.

Нагадаємо, у Вінниці перекрили воду на двох насосних станціях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця