Міська рада Вінниці відмовила школярам у безкоштовному проїзді

У міському бюджеті щорічно передбачаються видатки на пільговий проїзд учнів та студентів 

Вінницька міська рада дала відповідь на петицію про безкоштовний проїзд школярів у муніципальному транспорті міста, передає Depo.Вінниця.

У відповіді йдеться про те, що в міському бюджеті щорічно передбачаються видатки на пільговий проїзд учнів середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування. Йдеться про пільгові проїзні квитки (для школярів – до 70 відсотків вартості, студентів - 50 відсотків вартості).

"Таким чином, проїзд учнів у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, становить лише 30 % вартості за умови придбання проїзного квитка. Цього року у міському бюджеті передбачені видатки у сумі 8610,722 тис. грн. на компенсацію витрат за проїзд учнів у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху. Застосування додаткових муніципальних пільг, допомог та компенсацій жителям міста спричинить додаткове навантаження на міський бюджет, що негативно вплине на його виконання", – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, вінничани менш ніж за добу набрали достатню кількість підписів за безкоштовний проїзд для школярів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #петиція