Міноборони хоче ліквідувати вінницький музей повітряних сил

Ветеранські організації Вінниці направили лист Міністру оборони України Степану Полтораку з проханням зберегти музей
Depo.
17 березня 2016 14:27
ФОТО: depo.ua
Міноборони хоче ліквідувати вінницький музей повітряних сил
Міноборони хоче ліквідувати вінницький музей повітряних сил

Представники Міноборони планують ліквідувати вінницький музей повітряних сил, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сторінку журналістки Марини Тепленко у "Фейсбуці".

Рішенням МО України у ЗС України скорчується понад 4 тисячі посад працівників, з них - 26 зі складу Національного військово-історичного музею України. З цією метою підлягають повній ліквідації кілька філіалів НВІМУ у тому числі музей повітряних сил розташований у Вінниці. 

Експонати з Вінниці планують перевезти в м. Первомайськ. Водночас, як пояснив виданню "Реал" директор вінницького музею повітряних сил Володимир Дерновий, для демонтажу та транспортування одного літака "МіГ" або "Су", доведеться задіяти заводських фахівців зі спеціальним інструментом, що обійдеться в кілька мільйонів гривень.

Аби залишити у Вінниці музей, експонати якого збирали понад 10 років, ветеранські організації звернулись з офіційним листом до Міністра оборони України Степана Полторака. Ветерани просять не ліквідовувати музей Повітряних Сил, а повернути його до складу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України зі всіма фондами та чисельністю працівників музею.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця