ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр Рева збирається відкрити "Прозорі офіси" в п'яти великих містах

Мінсоцполітики планує до кінця 2016 року реалізувати пілотні проекти з відкриття Центрів надання адміністративних послуг в п'яти великих містах України
Depo.
26 травня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
Міністр Рева збирається відкрити "Прозорі офіси" в п
Міністр Рева збирається відкрити "Прозорі офіси" в п'яти великих містах

Про це міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час виїзної наради у Вінниці, передає кореспондент Depo.Вінниця

За словами Андрія Реви, відповідне доручення він отримав від Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Наразі пропозиції щодо впровадження проектів "Прозорий офіс" отримали п'ять великих міст - Київ, Харків, Дніпро, Одеса та Львів. 

"До кінця року ми плануємо 5 пілотних проектів, будемо йти по великим містам, тому що проблема соціальної допомоги і субсидій - це проблема великих міст. Ми запросили Харків, Київ, Дніпро, Одесу та Львів, щоправда Львів не приїхав. Тож якщо хтось не захоче, то ми будемо пропонувати іншим містам. Змушувати ніхто нікого не буде. Будемо створювати "Прозорі офіси" на принципах співфінансуваня, співпраці між урядом і територіальною громадою, міжнародними фінансовими установами", - сказав Рева.

Міністр запевнив, що на реалізацію цих проектів будуть залучатись кошти Світового Банку, а ремонтні роботи громадам допомагатиме профінансувати Уряд. 

"Все що стосується купівлі обладнання, меблів, комп'ютерів - це Світовий Банк. Будівельні роботи пов'язані із реконструкцією будівель оплачуватимуть 50 на 50 територіальна громада і Уряд", - наголосив посадовець.

Аби зацікавити мерів великих міст в створенні "Прозорих офісів" Андрій Рева запросив їх на екскурсію у вінницький ЦНАП "Вишенька". Як організовано роботу такого офісу у Вінниці на власні очі побачили міські голови Харкова та Дніпра - Геннадій Кернес та Борис Філатов, а також заступники міських голів Одеси та Києва.

"Ми демонструємо досвід Вінниці не для того, щоб нас хвалили. Ми хочемо, щоб те, що є тут впроваджувалося по Україні. Надання адміністративних послух соціального характеру такого рівня в Україні немає. Тому давайте поширювати це по великих містах, а далі люди на місцях будуть удосконалювати. Ми, коли був мером Володимир Гройсман весь час вчилися, набували чужого досвіду і запроваджували його у себе. В цьому весь секрет успіху", - наголосив Андрій Рева. 

Міністр Рева збирається відкрити

Міністр Рева збирається відкрити

Міністр Рева збирається відкрити

Міністр Рева збирається відкрити

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця