Меру Маріуполя сподобались вінницькі трамваї, чисті вулиці та реанімація

Маріупольські чиновники приїхали у Вінницю, щоб переймати передовий досвід

Depo.
6 квітня 2017 15:43
ФОТО: depo.ua

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, разом із делегацією маріупольського муніципалітету, приїхав у Вінницю, щоб вивчити ​досвід роботи Прозорих офісів, Цілодобової варти, медичних закладів, а також впроваження транспортної реформи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Меру прифронтового Маріуполя перш за все сподобались чисті вінницькі вулиці. "Перше, що мене вразило, коли я вийшов з потягу, це чистота Вінниці. Я одразу зустрів жінку, яка в 5 годин ранку дуже акуратно маленьким віничком і совком збирала сміття. Чесно кажучи, дуже хочеться, щоб таке було і в Маріуполі", - зауважив Вадим Бойченко.

Він наголосив, що маріупольські чиновники приїхали у Вінницю, щоб переймати передовий досвід. Зокрема, міський голова звернув увагу на результати транспортної реформи, яку провели у Вінниці у 2012 році. Бойченку сподобалась точність, з якою курсує вінницький муніципальний транспорт.

"Так точно, як сьогодні рухаються трамваї у Вінниці, я не бачив ще в жодному місті України. Нам дуже хочеться, щоб так було і в Маріуполі", - наголосив мер.

Крім того, міського голову вразило надсучасне реанімаційне відділення, яке в минулому місяці відкрили у Вінниці.

"Я сьогодні подивився вашу реанімацію і такого рівня я не бачив навіть у європейських країнах", - сказав Вадим Бойченко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця