Мерія Вінниці спростувала ще один фейк російських ЗМІ

Працівників вінницької мерії, за фейковими повідомленнями, збирають завтра, 16 грудня, на 7:00 на акцію в підтримку кандидатури митрополита Симеона

У мережі поширюють фейк про працівників вінницької мерії, яких нібито примушували підтримувати кндидатуру митрополита Симеона. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Після повідомлення про "захоплення Свято-Преображенського собору" з'явилося й повідомлення про примусове підтриання кандидатури митрополита Симеона.

Працівників вінницької мерії, за фейковими повідомленнями, збирають завтра, 16 грудня, на 7:00 на акцію в підтримку кандидатури митрополита Симеона.

"Абсолютно абсурдний і я би сказала їхньою ж мовою дуже "топорний" фейк. Причому видно, що замовники зараз дуже поспішають – їм потрібно нагнітання ситуації у самій Вінниці. Але ця їхня вранішня хвора фантазія з нібито захопленням Свято-Преображенського Храму у нашому місті – розвалилась уже за кілька годин завдяки українським медіа. Тому на тому ж ресурсі, де уже давно з'являються матеріали з антиукраїнською риторикою, - виставили новий "шедевр": працівників вінницької мерії хтось кудись завтра відправляє. Офіційно: це абсолютна брехня, і якраз той випадок, від якого застерігали депутати Вінницької міської ради на останній сесії під час прийняття звернення в підтримку Томосу. Нагадаю, йшлося якраз про те, що певні сили намагатимуться дестабілізувати ситуацію на користь "руського міра". Тому просимо усіх не піддаватись на провокації, бути розсудливими і вірити лише офіційними джерелам інформації". - коментує директор департаменту у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю міської ради Аліса Мисловська.

Повний текст звернення депутатів міської ради.

Нагадаємо, російські ЗМІ поширили фейк про захоплення Свято-Преображенського собору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця