Медичні заклади Вінниччини отримали гуманітарний вантаж з Естонії

Вінницький військово-медичний клінічний центр отримав найбільшу партію – 28 ліжок

Таллінська регіональна лікарня передала медичним закладам України 68 функціональних ліжок виробництва Фінляндії (56 для дорослих, 12 для дітей), передає повідомляє Depo.Вінниця.

Транспортування ліжок здійснила Асоціація українських організацій Естонії, яку очолює виходець з Вінниччини Володимир Паламар.

Спочатку автомобіль із функціональними ліжками прибув до Києва, де відбулася процедура розмитнення гуманітарного вантажу. Також у Києві частину ліжок було передано представникам госпіталю військової частини, що дислокується в м. Бровари. Наступного дня, у четвер 05 липня, ліжка було доставлено до м. Липовець, де відбулась їх передача представникам Вінницького військово-медичного клінічного центру, також Липовецькій районній лікарні, Іллінецькій районній лікарні та Теплицькій лікарні планового лікування.

Додамо, що для захисників України ще з 2014 р. надходили теплі естонські армійські шапки та вовняні светри, шоломи, аптечки та інше обладнання.

Естонські українці, об'єднані в Асоціацію українських організацій Естонії, та естонці не раз збирали великі партії благодійної допомоги для батальйонів "Донбас", "Азов", "Золоті ворота", для "кіборгів" з Донецького аеропорту, Національної гвардії та інших формувань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця