Майже дві тисячі вінницьких сімей отримуватимуть додаткову допомогу від держави


З квітня 2019 року усім багатодітних родинам на третю дитину і кожну наступну держава надаватиме допомогу у розмірі 1700 грн, доки дитині не виповниться шість років

У Вінниці близько двох тисяч багатодітних родин отримуватимуть нову допомогу від держави. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

З квітня 2019 року усім багатодітних родинам на третю дитину і кожну наступну держава надаватиме допомогу у розмірі 1700 грн, доки дитині не виповниться шість років.

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до територіальних Прозорих офісів  в управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання (Прозорий офіс "Вишенька" на просп. Космонавтів, 30; Прозорий офіс "Старе місто" на вул. Брацлавській, 85).

Для цього з собою потрібно мати: заяву одного з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; копії свідоцтва про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу); копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); заяву із зазначенням рахунку  відкритого у банківській установі на  ім’я заявника; Також необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника.

Нагадаємо, вінницька багатодітна родина взяла на виховання другу прийомну дитину.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця