ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 64 га вінницької землі віддали на розвиток "зеленої" енергетики

Землі виділені для подальшого розвитку Дністровської гідроакумулюючої електростанції
Depo.
7 липня 2015 18:25
ФОТО: depo.ua
Майже 64 га вінницької землі віддали на розвиток "зеленої" енергетики
Майже 64 га вінницької землі віддали на розвиток "зеленої" енергетики

Щоб збудувати гідротехнічні захисні споруди для потреб Дністровської гідроакумулюючої електростанції, вінницька облдержадміністрація надала дозвіл ПАТ "Укргідроенерго" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення 2,26 га лісу у Могилів-Подільскому районі, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на vindaily.info.

Це вже не перший шматок вінницької землі, який буде використаний для масштабного будівництва гідроакумулуючої станції. Так у березні 2011 року Вінницька облрада виділила "Укргідроенерго" земельну ділянку загальною площею 63,8 га для будівництва нижнього водосховища Дністровської ГАЕС. Як наслідок, під затоплення пішли 16 га землі на території Бернашевского сільської ради та 47,8 га - Козловського сільради Могилів-Подільського району. Нижнє водосховище створюється з метою вирівнювання добових і тижневих скидних витрат води Дністровської ГАЕС нижче створу основного гідровузла на позначці 77,1 м.

Дністровська ГАЕС, що будується на річці Дністер, буде мати проектну електричну потужність 2 268 МВт в турбінному режимі і 2947 МВт у насосному режимі. Проект станції передбачає установку 7 гідроагрегатів.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua