Майстерня Людмили Квєтної збалансує образи та настрій вінничанок

Дизайнерка впевнена, що сучасна жінка має виховати в собі рівновагу та нести її світу
Depo.
15 жовтня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Майстерня Людмили Квєтної збалансує образи та настрій вінничанок
Майстерня Людмили Квєтної збалансує образи та настрій вінничанок

У неділю, 23 жовтня, о 16:00 в "Люди Fusion Place", що в ТРЦ Мегамол, в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 відбудеться показ нової колекції вінничанки Людмили Квєтної "Рівновага". Про це дизайнерка розповіла коресподенту Depo.Вінниця.

Людмила Квєтна вважає, що житті надзвичайно важлива рівновага. Вона має проявлятись як в гармонійності образів жінки, так і в її світосприйнятті, поведінці та настрої. Збалансувати лук сучасної вінничанки дизайнерка спробувала за допомогою кольорів, фактур та крою. В її лінії одягу сезону осінь-зима представлено верхній одяг з натуральних матеріалів, а також традиційні для майстерні вишукані сукні та костюми.

"Для кожного споживача є своя якась родзинка. Якщо дівчина молода-молодіжна сукня, зрілі жінки в сукні ділового стилю, можливо пальта, куртки. Тобто колекція не має вікових, соціальних чи будь-яких інших обмежень", - каже дизайнерка.

Майстерня Людмили Квєтної збалансує образи та настрій вінничанок - фото 1

З-поміж півсотні образів від майстерні Квєтної, які увійшли до її нової колекції, будуть представлені трендові оксамитові вбрання, гафровані варіації у сукнях та костюмах, а також авторська родзинка - бездоганний виворіт речей, який трансформується в лицьову сторону і носиться, як окремий лук.

"Рівновага має бути не лише в плані фізичному, а й в моральному, психологічному. А якщо говорити як вона має втілюватись в речах, то це має бути поєднання різноманітних кольорів, можливо, протилежних речей і їх забалансоване поєднання", - зауважила Людмила Квєтна.

Модельєр, яка вже багато років створює неймовірні стильні, зручні та функціональні образи, каже, що її нова колекція більше часу придумувалась ніж створювалась. Відтак кожна річ від Квєтної продумана до найменших дрібниць  і несе в собі певний меседж. 

Додамо, що в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 кожен бажаючий зможе зробити внесок у збір коштів для військового шпиталю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах