Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію

На акцію протесту сьогодні вийшло майже 50 мітингувальників
Depo.
27 грудня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію
Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію

Сьогодні, 27 грудня, перед будівлею облдержадміністрації , зібрався "пенсійний" пікет. В акції протесту взяли участь з півсотні пенсіонерів, яких у Вінниці прозвали "бабусями Малиновського". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами організатора акції Віктора Малиновського, який поки що не належить до категорії пенсіонерів, акція є мирною та попереджувальною. Так мітингувальники вимагають підвищення пенсій. Більше того, він запевняє, що віднині започатковується всеукраїнський  рух пенсіонерів України, які боротимуться за свої права.

"Той бюджет, який прийнятий на 2017 рік – це знущання над пенсіонерами і геноцид. Бо вижити навіть на 1600 гривень неможливо, а  влада заклала в бюджеті 1330 гривень пе6нсії. Ми вимагаємо, щоб вінницька обласна державна адміністрації, обласна рада, міська рада  розробили програму підтримки пенсіонерів продуктами і ліками, це перше. Друге, ми вимагаємо , щоб пільговий проїзд був закладений для всіх категорій пенсіонерів . Третє ми пропонуємо ОДА і міській раді звернутися до Верховної Ради і Президента , щоб вони зробили мінімальну пенсію 3200 і прив’язали її до прожиткового рівня, який встановлений ООН – 150 доларів" – наголосив  Малтновський.

Мітинг був нетривалим,  цього разу бабусі прийшли без традиційних каструль, лише один із дідусь для звукового ефекту приніс чайник, по якому бив ложкою.

Пенсіонерка з Вінниці Ніна Гайовик,яка все життя відпрацювала  на заводі "Кристал", нині отримує 1485 гривень. І це, жінка каже, їй підвищили виплату – аж на 118 гривень.

"Ми вийшли на вулицю, щоб ми не були жебраками і не ходили з протягнутими руками, а могли заплатити самі і за проїзд в транспорті і за опалення і за газ, і за всі послуги комунальні . Ми не можемо за свою пенсію навіть поїхати за сто кілометрів  від Вінниці провідати могили батьків, тому що це дуже дорого для нас. Отак ми живемо сьогодні, тільки ходимо і дивимося на ціни, ми бачимо ці продукти, а купити нічого не можемо. І це при тому, що не менше третина пенсії  йде на ліки. Бажаю, щоб наші правителі хоч півроку прожили на пенсію", - розповіла жінка.

Нагадаємо, восени  бабусі Малиновського змінили "продюсера" і розпочали новий "концертний сезон"

Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 1Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 2Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 3Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 4Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 5Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 6Малиновський і його бабусі змінили "майданчик: Тепер пікетують не міську раду, а облдержадміністрацію - фото 7

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця