Мачуха побитого хлопчика з Вінниччини повідомила свою версію розвитку подій (ФОТО)

Іванко мешкає у селі Велике – з татом і його новою дружиною Людмилою, а рідна мати хлопчика відбуває покарання

Співмешканка чоловіка, якого підозрюють у жорстокому побитті сина, розповіла про дитину і його батька. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

6-річний Іванко мешкає у селі Велике – з татом і його новою дружиною Людмилою, а рідна мати хлопчика відбуває покарання.

Людмила, яка теж має на обличчі синці, каже, що її спвмешканець Руслан має судимість і не раз бив її і дитину.

"Ми познайомилися з ним через Інтернет, "Вконтакте". Казав, що служив в АТО. В липні приїхав до нас у село, тоді й почали жити разом. Питав, чи я не проти, що він візьме свою дитину. Ваню він бив, але не часто", - розповіла 26-річна мачуха.

У недавньому побитті чоловік звинувачує Людмилу, вона ж це заперечує і написала в поліцію заяву.

"Руслан їхав від батьків електричкою. Подзвонив, щоб я його зустріла, але не брала із собою малого, щоб той не мерз. Обзивав мене… Коли ми прийшли зі станції додому, у Вані вже було трохи червоне на лиці. Він казав, що хотів достати котика і впав на дошку біля груби, де сушилися капці. Руслан почав на мене кричати: "Шо ти, проститутка, зробила". Бив мене ногами по нирках. А потім – і малого. Зранку у дитини все напухло. Він сказав, не їхати ні в яку лікарню, а купити в аптеці мазь, щоб замастити червоне. А в поліції розказав, шо то я все зробила. Бо у нього вже є судимість, ще один суд перенесли на березень", - каже жінка.

Аптеки у селі немає, їхати до неї потрібно електричкою. Руслан вирушив разом з Людмилою та Ванею, але не за ліками, а у своїх справах.

Пасажири звернули увагу на побитого хлопчика. Викликали "швидку". У Козятині сім'ю висадили з вагона. Звідти медики забрали дитину до центральної районної лікарні.

Нагадаємо, на Вінниччині пасажири електрички допомогли забрати в батьків жорстоко побиту дитину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця