Луценко обіцяє покарати за калинівські вибухи десятки посадових осіб

Генпрокурор сказав, що Міністерство оборони разом з Генеральним штабом мають "вжити всіх заходів для передислокації військового майна та боєзарядів в безпечні місця"

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє, що після пожежі і вибухів на військовому складі поблизу міста Калинівка Вінницької області до відповідальності буде притягнуто "десятки посадових осіб". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на УНІАН.

"Слідство доходить кінця, там проходять експертизи, але вже сьогодні я можу офіційно заявити, що всі можливі і неможливі порушення і безпеки, в тому числі пожежної безпеки, доступу, охорони, були там порушені", - сказав Луценко.
"Щодо відповідальності, до неї будуть притягуватися декілька десятків посадових осіб і все залежить від швидкості експертиз", - наголосив Луценко.

Генпрокурор додав, що Міністерство оборони разом з Генеральним штабом мають "вжити всіх заходів для передислокації військового майна та боєзарядів в безпечні місця".

"Наскільки я знаю, це питання розглядалося на Раді національної безпеки і оборони. Відповідні фінансові кошти були виділені", - сказав Луценко.

Нагадаємо, пожежа і вибухи на арсеналі поблизу міста Калинівка Вінницької області почалися увечері 26 вересня 2017 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #Луценко