ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ліцеїсти привезли міжнародні нагороди з журналістики

Шкільна газета посіла перше місце в номінації "Газета", а телефільм - друге в номінації "Телефільм"
Depo.
4 червня 2015 08:43
ФОТО: depo.ua
Ліцеїсти привезли міжнародні нагороди з журналістики
Ліцеїсти привезли міжнародні нагороди з журналістики

Як повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради, школа-ліцей №7 посіла два призові місця на ХІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах". 

Тема цьогорічного фестивалю - «Місце молоді в сучасному медіа-ландшафті". На конкурс надійшло понад дві тисячі робіт, до створення яких причетні учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, представники дитячих та молодіжних видань України та 11-ти країн зарубіжжя. 

"Газета "Дзеркало ліцею" існує вже 18 років. Вона виходить кожні два місяці. У ній публікуються творчі роботи учнів, учителів, статті про шкільне життя, про досягнення закладу, фотографії тощо. Також ми здобули друге місце в номінації "Телефільм". Учні зняли фільм про телешколу "Ліцеїст". Продуктом роботи телешколи є ток-шоу "Ліцеїст", яке виходить щосереди на телеканалі "ВІТА". Діти в прямому ефірі піднімають актуальні молодіжні теми та шукають шляхи вирішення різних питань" - розповів директор школи Олександр Сухомовський.

Протягом трьох фестивальних днів юні журналісти мали змогу поспілкуватись з відомими журналістами, редакторами, режисерами та громадськими діячами.