UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Літературну премію імені Коцюбинського отримають три вінничанки

У 2019 році на розгляд журі надійшло майже 50 книг від 43 авторів

Літературну премію імені Коцюбинського о…

Сьогодні, 10 вересня, відбулось чергове засідання оргкомітету щодо визначення лауреатів Всеукраїнської літературної премії ім. Михайла Коцюбинського. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу вінницької ОДА,

За результатами підсумкового туру голосування, в номінації "Художня література" перемогу здобула Вікторія Гранецька зі збіркою оповідань "Reality Show/Magic Show" (7 голосів), в номінації "Науково-популярна література" перемогла Ірина Зелененька з посібником-хрестоматією із вивчення сучасної поезії Поділля "Подільські божищі" (8 голосів), а в номінації "Дитяча література" – Олена Вітенко Вітенко з трьома збірками віршованих творів для дітей: "Роздолля", "Оберу професію" і "Намалюю Україну" (7 голосів).

Нагороджуватимуть переможців на літературно-мистецькому вечорі "Михайло Коцюбинський  – гордість літературного Поділля" з нагоди відзначення 155 річниці від дня народження видатного письменника, що відбудеться 17 вересня об 11:00 біля пам’ятника Коцюбинському.

Додамо, що у 2019 році на розгляд журі надійшло майже 50 книг від 43 авторів.

Наприкінці засідання члени журі з присудження премії одноголосно проголосували за збільшення призового фонду по кожній номінації з наступного року до 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, цього року на Вінниччині заснували премію імені Чорногуза. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook