ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лідер "ТІКу" став почесним громадянином Вінниці

Володимир Гройсман вручив почесну відзнаку Віктору Бронюку
Depo.
5 вересня 2015 16:48
ФОТО: depo.ua
Лідер "ТІКу" став почесним громадянином Вінниці
Лідер "ТІКу" став почесним громадянином Вінниці

Лідер відомого вінницького гурту "ТіК" отримав відзнаку "Почесний громадянин міста", повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Лідер "ТІКу" став почесним громадянином Вінниці - фото 1

Під час урочистого відкриття святкування Дня міста спікер ВР Володимир Гройсман вручив Віктору Бронюку відзнаку "Почесний громадянин міста Вінниці". Він підкреслив, що сама головна нагорода, яку можна мати - це повага людей. І розказав чому відмовився від номінації в "почесні" вінничани:

"Я вдячний всім тим, хто номінував і мою кандидатуру на почесного громадянина міста, але я зразу відмовився, не тому що це для мене якось по-іншому. Це величезна для мене гордість, що я маю вашу довіру. Але я переконаний в тому, що є багато достойних людей, які мають отримати цю нагороду і один із них - це саме Віктор Бронюк, який є справжнім патріотом України і нашого рідного міста", - наголосив Володимир Гройсман.

Новоспечений почесний громадянин Вінниці Віктор Бронюк подякував вінничанам за відзнаку і пообіцяв надалі робити все для того, щоб Вінниця залишалась найкращим містом. 

"Мені надзвичайно приємно. Дякую за таку почесну відзнаку, хотів би подякувати всм тим людям, з якими ми майже 10 років поруч. Ми робили гарну справу, ми будемо продовжувати її робити на славу нашого прекрасного міста, яким ми всі пишаємось", - зауважив Бронюк.

Лідер "ТІКу" став почесним громадянином Вінниці - фото 2

Нагадаємо, що рішення про призначення Віктору Бронюку відзнаки "Почесний громадянин міста" прийняли депутати міської ради під час сесії, що відбулась 28 серпня.