ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Легендарного вінницького майданівця висадили з маршрутки (ФОТО)

Подружжя Рудиків написало заяву з вимогою навчити перевізників спілкуватися з пільговиками

Depo.
16 травня 2018 09:18
ФОТО: depo.ua

У Вінниці Героя Майдану висадили з маршрутки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

"Cьогодні вночі о 2:45 чоловік повертався з Києва з Ігор Нескорених. На вокзалі в маршрутці 25Н Вишенька, номер АВ 28-04 АІ, показав водієві посвідчення інваліда війни ІІ групи. Той сказав, що посвідчення на цьому маршруті не діє і примусив чоловіка з травмованою ногою вийти з маршрутки. Якщо хтось може, тегніть будь ласка перевізника цього маршруту, нехай прокоментує цю ситуацію. Я думала, що у Вінниці вже такого немає, але помилялася", – написала на своїй сторінці у Фейсбуку дружина Героя Майдану Миколи Рудика та легендарного марафонця із Вінниці – Галина Рудик.

Наступного дня Галина Рудик повідомила, що керівник відділу у справах роботи з учасниками АТО Вінницької міської ради Олег Парфілов запросив подружжя Рудиків на зустріч з перевізниками і водієм, який відмовив у проїзді.

"Пояснення водія: спочатку казав, що не було місця, потім, що не розгледів посвідчення (думав, що просто інвалід, а не інвалід війни), що посвідчення не синього, а червоного кольору, що багато людей і він поспішав, що багато їздять за підробними посвідченнями і т. ін. Потім сказали, що водію дадуть догану. Запитали чи ми будемо вимагати звільнення водія. Намагалася їм донести, що мета нашого візиту – не звільнення водія, а припинення свавілля водіїв та порушень законодавства України. На мою думку, у ситуації яка склалася 90% вини лежить на перевізнику. Якщо людина не пам'ятає умови договору, який підписала, то як вона може підлеглого навчити його виконувати?" – сказала жінка.

У заяві до транспортного відділу подружжя Рудиків

вимагає:

1. Дати оцінку діям водія.

2. Дати оцінку якості роботи перевізника і врахувати її при підписанні наступних договорів.

3.Роздрукувати у всіх маршрутках міста Вінниці великими літерами категорії громадян, які користуються пільговим проїздом. На той випадок, якщо у водія забудькуватість, пасажир зможе на місці довести свої права.

Нагадаємо, що Микола Рудик – Герой Майдану, який у складі збірної ветеранів України брав участь у марафоні Морської піхоти США.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook