Лариса Білозір у списку обранців, що голосують в розріз позиції своєї групи
Народна депутатка Лариса Білозір з Вінниччини потрапила до списку парламентських обранців, що найчастіше голосують проти лінії своєї фракції чи групи
- Вінниця
-
5 листопада 2019 14:10

У депутатській групі "За майбутнє" найменш синхронно голосує народна депутатка з Вінниччини Лариса Білозір. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на громадську мережу "ОПОРА".
Повідомляється, що Білозір у 52% випадків голосувала в розріз позиції групи. Лариса Білозір єдина мажоритарниця з Вінниччини, що потрапила до цього переліку.
Також, за даними "ОПОРИ", найменш синхронно голосує серед парламентарів з "Європейської Солідарності" Петро Порошенко. У фракції "Опозиційна платформа – За життя" найбільше проти фракції голосує Юрій Загородній. У фракції "Слуга народу" найбільше проти голосує Олександр Дубінський. У фракції "Голос" найчастіше проти її лінії голосує Святослав Вакарчук. У фракції "Батьківщина" найчастіше в розріз із фракцією голосує Костянтин Бондарєв.
Зазначимо, що голосування проти фракції – це коли депутат голосує не так, як більшість фракції/групи, до якої входить. Наприклад, за умови, якщо більше 50% членів фракції проголосували "так" щодо певного законопроєкту, голосування окремого депутата "ні", "утримався" або "не голосував" вважається голосуванням "проти фракції".
Довідково: Лариса Білозір обиралась у мажоритарному окрузі №15 (Тульчинський, Шаргородський, Чернівецький, Мурованокуриловецький, Томашпільський райони) на Вінниччині. Нині обраниця очолює підкомітет з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур та входить до комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально