Лабрадор Берімор, який служив у вінницьких рятувальників, пішов на собачу пенсію (ФОТО)

Після виходу на собачу пенсію пес-ветеран як штатна тварина залишається на довічному утриманні служби порятунку

Вінницького собаку-рятівника урочисто провели на "пенсію" у Києві. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

17 вересня рятувальники України відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди напередодні у Києві провели масштабні урочистості. Під час урочистостей на заслужений відпочинок відправили лабрадора Берімора, який близько десяти років служив при аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

"Собаці повні 10 років. Його повне ім'я - Берімор Лабрадор Імперія. З ним працював 8 років . Тобто, коли йому була два роки, ми і познайомилися. Берімор допомагав у пошуку людей. Знайшов чимало. Собака спокійний, добрий, позитивний", - розповів кінолог ГУ ДСНС України у Вінницькій області Юрій Грушецький.

Після виходу на собачу пенсію пес-ветеран як штатна тварина залишається на довічному утриманні служби порятунку.

"Тобто, за відданість він забезпечений якісним кормом. Подальша доля Берімора також на контролі. Його передадуть новим власникам на основі конкурсу. Перші у списку будуть працівники ДСНС. А особливо кінолог, який вів цього собаку. У жодному разі пес не потрапить до притулку", – пояснила заступник начальника прес-служби вінницьких рятувальників Оксана Скришевська.

Нагадаємо, 68-річна жителька Бершаді прив'язала до автомобіля собаку і намагалась вивезти його за місто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #ДСНС