Круте, недоговорене місто: Оксана Забужко влаштувала поетичні читання в центрі Вінниці

В самому центрі міста у Прибутковому провулку поетка та письменниця читала свої вірші і спілкувалась із прихильниками

Учора, 15 червня, на другий день міжнародного фестивалю "Острів Європа" у Вінниці виступила Оксана Забужко. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

Оксана Забужко високо оцінила фестиваль "Острів Європа", зробила комплімент Вінниці і зауважила, що регіон недооцінений в туристичному плані. "Я вітаю Вінницю, я вітаю цей несамовито крутий фестиваль. Вінниці треба якогось такого міжнародного фестивалю, щоби люди з різних країн з’їхалися сюди і побачили, яке це круте, недоговорене місто. І щоб нарешті ви стали центром світового музичного туризму, і мільйони людей, які співають "Carol of the Bells" на Різдво, відкрили – що Батьківщина автора "Carol of the Bells" – тут, і що це круто приїхати до Вінниці і поїхати в ту саму Марківку, де я, до речі, сама ще не була", - сказала літераторка.

Поетичні читання тривали близько 40 хвилин, протягом яких Оксана Забужко подарувала публіці чотири вірші, які обрала сама, і ще три – на замовлення. А потому влаштувала на Майдані Незалежності автограф-сесію.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 червня, о 18:30 Оксана Забужко матиме авторський вечір у Садибі Львовича (вулиця Симона Петлюри,15), на якому презентує одразу дві книжки: "І знов я влізаю в танк" та "Після третього дзвінка вхід до зали забороняється".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця