Кожному вінницькому пацієнту обіцяють по "персональному кабінету"

У Вінниці вже створено майже сім з половиною тисяч "Персональних кабінетів пацієнта"
Depo.
2 листопада 2016 18:41
ФОТО: depo.ua
Кожному вінницькому пацієнту обіцяють по "персональному кабінету"
Кожному вінницькому пацієнту обіцяють по "персональному кабінету"

 У Вінниці активно впроваджується програма "Персональний кабінет пацієнта". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Отримавши логін та пароль доступу до свого "Персонального кабінету", пацієнт може ознайомитися з усіма записами та результатами медичних досліджень і записатися на прийом до лікаря онлайн. Нині у Вінниці вже створено майже сім з половиною тисяч "Персональних кабінетів пацієнта".

Кількість людей, які оформлюють цю послугу, постійно зростає. На 1 липня у цій системі було зареєстровано 1660 кабінетів, а станом на 1 листопада – вже 7472. Планується, що до 2020 року база даних про стан здоров'я жителів міста охопить всі медичні заклади Вінниці, які підпорядковуються департаменту охорони здоров'я міської ради.

Для реєстрації у цій системі потрібно звернутися з паспортом у Центр первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання. Зайти до "Персонального кабінету пацієнта" можна і з офіційного сайту міської ради – в підрозділі "Охорона здоров’я" розділу "Галузі міста".

 

 

Читайте також Сестра Квітки Цісик презентує вінничанкам пересувний мамограф

Більше новин Вінниці та облас