Кожна шоста вінницька багатоповерхівка не має необхідних документів

Всього у Вінниці є 334 будинки без технічних паспортів
Depo.
22 листопада 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Кожна шоста вінницька багатоповерхівка не має необхідних документів
Кожна шоста вінницька багатоповерхівка не має необхідних документів

Майже шоста частина багатоповерхівок Вінниці не мають технічних паспортів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

У відповіді на запит у Вінницькій міській раді повідомили, що у місті є 334 будинки без технічних паспортів. У Вінниці понад дві тисячі багатоповерхових будинків, тобто близько 16 % будинків не мають документів. Проте у відповіді не зазначено, у скількох не задокументованих будинках створено ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків).

Додамо, що а Правилами утримання житлових будинків, у комплекті технічної документації постійного зберігання мають бути: технічний паспорт на житловий будинок, проектно-кошторисна документація зі схемами влаштування внутрішньо-будинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо, акти державної комісії про приймання будинку в експлуатацію, паспорти ліфтового господарства, акти приймання-передачі жилого будинку у разі зміни його власника чи балансоутримувача. Якщо документації немає, то колишній балансоутримувач протягом півроку з дня передачі іншому балансоутримувачу повинен оформити її за власний рахунок. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця