Кожна шоста вінницька багатоповерхівка не має необхідних документів

Всього у Вінниці є 334 будинки без технічних паспортів
Кожна шоста вінницька багатоповерхівка не має необхідних документів
Кожна шоста вінницька багатоповерхівка не має необхідних документів

Майже шоста частина багатоповерхівок Вінниці не мають технічних паспортів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

У відповіді на запит у Вінницькій міській раді повідомили, що у місті є 334 будинки без технічних паспортів. У Вінниці понад дві тисячі багатоповерхових будинків, тобто близько 16 % будинків не мають документів. Проте у відповіді не зазначено, у скількох не задокументованих будинках створено ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків).

Додамо, що а Правилами утримання житлових будинків, у комплекті технічної документації постійного зберігання мають бути: технічний паспорт на житловий будинок, проектно-кошторисна документація зі схемами влаштування внутрішньо-будинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо, акти державної комісії про приймання будинку в експлуатацію, паспорти ліфтового господарства, акти приймання-передачі жилого будинку у разі зміни його власника чи балансоутримувача. Якщо документації немає, то колишній балансоутримувач протягом півроку з дня передачі іншому балансоутримувачу повинен оформити її за власний рахунок. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця