UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ковдра як символ захисту: У таборі "ЯМаріуполь.Родина" психологи працювали з дітьми і дорослими

Доки доросли отримували консультації психолога, для дітей було організоване заняття з арттерапії

Журналіст стрічки новин
Ковдра як символ захисту: У таборі "ЯМар…
Фото: ГО "Незалежність"

Мобільна бригада ГО Центр громадського здоров‘я "Незалежність" у рамках проєкту "Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення" побувала в таборі "ЯМаріуполь.Родина" у Вінницькому районі. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку організації. 

Соціальні працівники і психологи працювали з людьми, які переїхали на Вінниччину з Маріуполя Донецької області – найбільшої рани на тілі зраненої України.

Психологи працювали з дорослими і з дітьми: доки доросли отримували консультації, для дітей було організоване заняття з арттерапії.

Діти малювали ковдру як символ захисту. Клаптикова ковдра, яку зобразили на папері юні учасники зустрічі, складалася з багатьох частин, як і захист, якого потребує людина під час війни, має багато граней.

При цьому дітям розповідали казку Оксани Доманської "Ковдра від янголятка" і пропонували уявити себе янголами, які збирають з клаптиків ковдри, щоб накривати землю і захищати її від ворога і від зла взагалі.

"Війна часто робить людей беззахисними, але люди, які об’єднуються у спільній боротьбі проти ворога, діляться теплом із тими, хто втратив домівку і став на деякий час залежним від допомоги сторонніх людей. Україна – це не просто територія. Це українці - люди, які люблять свою країну і не залишають у біді тих, кого війна примусила покинути рідні міста і села", - йдеться у повідомленні організації.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme