ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ковбаса в халаті: хтось влаштував м'ясний павільйон у приймальному відділенні Вінницької райлікарні

Вінницька міліція перевіряє факт продажу ковбаси у приймальному відділенні швидкої медичної допомоги Вінницького району
Depo.
18 травня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
Ковбаса в халаті: хтось влаштував м
Ковбаса в халаті: хтось влаштував м'ясний павільйон у приймальному відділенні Вінницької райлікарні

Пацієнти райлікарні та мешканці навколишніх будинків кажуть, що ковбасою тут торгують вже не перший рік, передає кореспондент Вінниця.depo.ua. Місцевий мешканець Віталій Логвиненко написав заяву в міліцію аби прикрити м'ясну лавку у швидкій.

Ковбаса в халаті: хтось влаштував м'ясний павільйон у приймальному відділенні Вінницької райлікарні - фото 1

Заявник підозрює, що торги в лікарні налагоджені через родинні зв'язки головного лікаря та начальника департаменту охорони здоров'я Вінницької обласної державної адміністрації.

"На швидкій торгують ковбасою не перший рік. І без відома головного лікаря, повірте, це б не налагодили", стверджує Віталій Логвиненко.

Заступник головного лікаря Валерій Щербань визнає, що всі винні мають понести покарання та відповісти за порушення у лікарні.

"Так, у нас є така проблема, навіть до мене в кабінет щодня приходять і пропонують різну продукцію. Ми боремось із цим, але вслідкувати важко. Ми, лікарі, маємо робити свою роботу, а не бабусь ловити по лікарні. Проте, якщо такий факт мав місце, з ним варто негайно розібратись", говорить Валерій Щербань.

Головний лікар райлікарні Олександр Кривов'яз відмовився коментувати ситуацію. Каже, що він тут ні причому. В свою чергу, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський пообіцяв з'ясувати всі обставини питання. Він каже, що для з'ясування всіх обставин, в раді буде створено спеціальну комісію. Однак провини головного лікаря він не вбачає.
У Вінницькому райвідділку УМВС ще не визначились чи буде відкрито провадження.

"Наразі справу передано до слідчих, вони розмовляють зі сторонами конфлікту. Невдовзі буде прийнято рішення: чи відкривати провадження, чи ні. За дані дії, продавці зможуть понести відповідальність як адміністративну, так і кримінальну", прокоментувала начальник сектору зв'язків з громадськістю Яна Шкляр.