Впійманого на хабарі директора департаменту відсторонили від посади


Дмитра Романченка відсторонили від посади на два місяці

Директора департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА відсторонено від посади строком на два місяці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Відповідне розпорядження підписав голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

У розпорядженні № 19-рк від 10 квітня 2019 року Про відсторонення Романченка Д.В. йдеться:

"Відповідно до статей 11, 41, 42 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 65 Закону України "Про запобігання корупції":

відсторонити Романченка Дмитра Віталійовича від посади директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації строком на два місяці.

Покласти виконання обов’язків директора департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації на Прилуцького Валентина Петровича – заступника директора департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації – начальника управління капітального будівництва".

Нагадаємо, правоохоронці затримали одного із керівників структурного підрозділу обласної державної адміністрації. Голова ОДА Валерій Коровій пообіцяв відсторонити фігуранта справи від посади. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #хабар